| Stefan2424 a întrebat:

Vreau sa filmez CS:GO de exemplu pentru Youtube. Exista vreo modalitate sa filmez si sa-mi inregistrez si vocea in acelasi timp chiar daca nu am un microfon? Daca da sa mi-o explicati concret. Intreb deoarece stiu un prieten care isi foloseste telefonul cumva... ma rog... pentru orice metoda utila dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca ai putea inregistra cu telefonul (cum face si prietenul tau) si apoi randezi videoclipul folosind sunetul de pe telefon (asta dupa ce sincronizezi tu sunetul astfel incat sa nu fie prea inainte sau prea tarziu).