| cosmin199932 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva un metin la care se poate folosi switch botul?

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Pai depinde si de ce switch bot ai.
Eu am v3 0 0 5 care este foarte tare. Daca setezi sa zicem sa intre pgm sau pgc 30 si intra peste 30 asa ti-o lasa, il poti seta chiar si la 6 7 si chiar sa faca la 5 iteme la rand.winking

Acesta mie mi-a mers pe toate metinele jucate recent: MKMT2, MondialMT2, LionMT2, DinastyOnline. Daca ai switch bot vechi pe MKMT2 merge 100%

Bafta!