| alexpahar a întrebat:

Imi puteti da exemple de laptopuri de gaming pana in 5000 de lei care sa ruleze la detalii medii sau maxime jocuri precum The Witcher 3, Assassins Creed Unity,The Crew, GTA 5 si alte jocuri care vor aparea in urmatorii 2 ani?

2 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Ar fi un AlienWare si Apple, cele mai bune. Le poti gasi si pana in 5000 de lei, dar eu ti-as recomanda sa-ti faci o unitate din componente. Te-ar duce mai putin + ar fi foarte performant daca stii sa alegi piesele.

Connnect ze.laleagane.ro

| alexpahar explică:

Cred ca ai gresit intrebarea la care ai vrut sa raspunzi laughing