| JunNnkie a întrebat:

Dati-mi si mie un link cu un PC pentru gaming si care poate sa ruleze ultimele jocuri aparute:Battlefield 4, Assassins Creed 4 si altele.

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DNFVJBBBM/

3 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Nu stiu daca configuratia asta o poti gasi pe vreun pc pre-configurat, dar crede-ma ca daca ai 3.000 de lei in buzunar iti poti face un super-pc care o sa-ti ruleze toate jocurile ce o sa apara in urmatorii 3-4 ani pe ultra.
Motherboard: ASRock - 970 PRO3 R2.0 AMD3+
Processor: AMD - X8 FX-8320 AM3+ 16MB
Graphic Card: ATI Radeon R9 270X OC 2GB DDR5 256 Bit
RAM: Memorie Kingston 8GB, DDR3, 1600MHz
HDD: HDD WD Caviar Blue 1TB SATA3 64MB 7200RPM
Monitor: Benq - 21.5'' GW2255 LED
Power Supply: Sursa Sirtec High Power Eco II 550W
PS: Componentele specificate se pot gasi pe www.cyberport.ro la preturi decente. Pentru detalii PM.

| Lycan a răspuns:

Iti recomand asta http://www.emag.ro/.............dar daca ai bani ia pe componente Inetl core i7 16 gb Ram nVidia GTX 660 si SSD

| CaTaLiZeR a răspuns:

Frate deci iti trebuie un PC sau laptop cu cel putin 2GB paca video si 6GB RAM ca sa mearga jocuri 2012/2013. Funda?