| stefan1029 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri cu poveste buna(nu Undertale, l-am jucat deja). De preferat sa nu aiba prea multa violenta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Moarte_Dinamovist_1976 a răspuns:

Simplu:Brothers in Arms singurul joc pe care l-am jucat si care m-a facut sa plang.Insa ca sa intelegi ceva din joc trebuie sa stii engleza decent si trebuie toate 3 jucate in ordine. Daca ai ps4 incearca Uncharted sau ceva de genu.Un joc bun ar fi The Last Of Us, dar cum ai zis ca nu vrei violenta...la fel si TheWalkingDeath. Funda?

| stefan1029 explică (pentru Moarte_Dinamovist_1976):

Brothers in Arms e un joc cu violenta si de tactica...nu prea e genul de joc la care ma gandeam...multumesc oricum.

1 răspuns: