| m2a1r4i7u9s0 a întrebat:

Imi puteti spune cateva jocuri in care te arunci cu parasuta.

Răspuns Câştigător
| An0NiM2014 a răspuns:

Este Gta San Andreas in care te poti arunca cu parasut din avion sau stiu si eu de unde...
Este pe Miniclip un joc in care trebuie sa sari cu parasuta.Ii destule de misto jocul ala! happy
si BASE tot cu parasute. Sper sa iti fi fost de folos. FUNDA?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just Cause.E ca si Gta, dar cand mergi cu masina, apesi pe litera F de 2 ori (daca esti in masina sau pe motocicleta, indiferent), apesi F de 2 ori si zbori cu parasuta. Funda? big grin