| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune daca imi merge Far Cry 4 sau GTA 5 macar la minim cu urmatoarele componente?

Procesor: AMD A4 5300 Radeom
Placa video: Asus hd 7750 series
4 GB memorie RAM

Scuzati-ma daca am gresit vreun nume. Dar daca nu mi-ar merge ce ar trebui sa imbunatatesc

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ar cam tb sa imbunatatesti... tot. Teoretic, ar putea sa mearga ambele pe minim. Incearca.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Pe game debate sunt toate pe rosu, e praf ce are acolo. la gta 5, la FC ce sa mai zic

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

GD e orientativ, nu trebuie' sa il iei mereu in serios.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti merg nici macar pe minim, sistemul tau mult prea slab

| Balea_Razvan_2000 a răspuns:

Nu, nu iti merg!