| Dragos636 a întrebat:

PC-ul meu are urmatoarele componente: Procesor AMD A4 5300 3.40 Ghz dual core, placa video AMD Asus HD radeon 6850 1gb, 4 Gb RAM.
Ma gandesc sa imi iau un procesor quad core sau inca 4 Gb RAM, dar nu stiu care ar fi o alegere mai buna dintre cele doua.

Răspuns Câştigător
| andreasnemes a răspuns:

Depinde la ce vrei sa folosesti pc-ulbig grinaca vrei sa-l folosesti la gaming ia-ti un quad core, iar daca nu vrei sa-l folosesti la gaming ia-ti 4 gb.