| Sent7iment a întrebat:

Imi puteti spune niste servere private de metin2, dar sa fie asa cat mai clasice adica level maxim 127/150 si cel mai important sa nu aiba 6/7 si nu cu multe multe evolutii doar asa vreo 5 maxim dupa sirius si rate cat de cat acolo 300% minim dar cel mai important sa nu aiba 6/7 si sa fie otelul si batalia la magazin tongue Funda pentru ce care da un sv bun hostat fara 6/7 cu tot cu site tongue

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Stiam cateva dar acum am un lapsus scuze..incearca Metin2 HC

2 răspunsuri:
| Sent7iment explică (pentru GigiMenta):

Fara 6/7!

| GigiMenta a răspuns (pentru Sent7iment):

Stiam cateva dar acum am un lapsus scuze..incearca Metin2 HC