| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

imi puteti spune si mie cele mai bune piese pentru pc gamming care sa nu treaca de suma de 25 de miloane prin piese ma refer la placa video, procesor etc Multumesc mult. Funda

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Http://www.mygarage.ro/wishlist/
aici gasesti personal mai calificat pentru ceea ce cauti, fa-ti cont si creaza un nou thread in aria wishlist si utilizatorii de acolo iti vor prezenta cea mai buna configuratie posibila.

dupa parerea mea ar merge o configuratie de genul acesta:
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/589736/

| b34TdoWnLiV3 explică (pentru Zangetsu):

Mersii multwinking auzi daca gasesti un procesor mai bun pana in 25 de min imi lasi mesaj adica sa aiba 3.5 sau 3.6 Ghz
Ms multwinking

1 răspuns: