| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri in genul la "The Temple Of Elemental Evil"? Jocu acesta a fost foarte super nu stiu cum sa va zic... mi-a placut foarte foarte foarte mult si as vrea exact ceva in genul lui dar daca s-ar putea ceva jocuri mai vechi ca acesta! Jocuri in care sa fie ceva mai mult in genul acesta! (nu vreau jocuri online) Metin este un exemplu pentru ca in multe jocuri de acest gen se gasesc numai lupte, dar as vrea ceva in care sa pot cumpara/vinde armuri, sabii, topoare, etc!
P. S. Am 1GRam, 1.80GHertzi si 512Mega la placa video! Dau Funda + VOT!

Răspuns Câştigător
| FunHostRomania a răspuns:

Http://funhost.zzl.org