| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Imi puteti spune si mie va rog in mount and blade daca joc cu directx 9 de ce am lag? Dau fundita.Va salut si va respect.

5 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Ori ai placa video slabuta, setarile sunt pe High sau Windows XP
Solutii: placa video noua (care nu merita pentru. un joc)
Setarile pe Low-Medium
Windows 7 deoarece are update-uri, XP nu are si de asta merge mai greu

| GamerulUnicat a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Windowsul sau placa video nu pot sa mi le schimb frateloo si am incercat si cu setarile pe Low la joc pe directx 9 si degeaba...

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru GamerulUnicat):

Incearca alte versiuni de directx

| GamerulUnicat a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Pai si nu mi se strica calculatorul daca imi instalez de exemplu directx 10?

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru GamerulUnicat):

Nu prea are cum sa se strice de la un program, vezi de unde-l iei