| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Va rog frumos imi puteti spune si mie cum scap de lag in Mount and Blade in lupte? Am Windows XP.Ce trebuie sa sterg din fisierele jocului sau ce trebuie sa fac? Va rog frumos help mewinking Fundita.Va respect si va salutwinking

2 răspunsuri:
| ilHEpinkS a răspuns:

In Primul rand trebuie sa dai Change DirectX Si dai la DirectX7, si dupa iti dau setarile de la video la Low cam toate, si in felul acesta ai sa scapi de lagwinking.

| GamerulUnicat a răspuns (pentru ilHEpinkS):

IlHEpinkS il aveam dat pe DirectX7, acum imi spui si mie setarile te rog?