| JustRapper a întrebat:

imi puteti spune va rog un server de metin2 un pvp sa nu aiba la bns 6si7 seturi war, sura.ninja si saman sa aiba int putere critic etc intelegiti voi si nu vreaau raspunsuri gen hammer cred cai cel mai pff svr de metin asa cred eu cui i place sa-i placa astept raspuns cel mai bun dau funda big grin mersi ca ati citi bafta la toti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, ia de aici
METIN2 MIGHTWIZARDS
METIN2 NIGHT FURRY - CEL MAI BUN REZISTA. PVM-PVP 2013
metin2 might wizard intra numa 15 sabie. faci ff repede..merge SW beta maxim lvl 105 direct full pvp Funda pls

3 răspunsuri:
| rippE a răspuns:

MT2 4Yours, MT2 CHAOS

| OnuOnulică a răspuns:

Metin2Run.

| JustRapper explică:

Anndrei mersi fain de mt2 night furry ie supper svr am lv 139 faci repede lv bafta si mersi si ti-am dat fundabig grin