| Alexutzu45 a întrebat:

Imi recomandati sa cumpar componente de pc de pe Amazon.com? Au un pret mult mai bun ca la noi. Dar transportul cam cat ar costa? multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Transportul ca transportul dar va trebui sa platesti si TVA si taxa verde si taxa de vama.
Nu ajungi nicaieri asa, o sa platesti la fel de mult.
Daca cumperi din uniunea europeana, scapi de mare parte din taxe dar tot nu faci mare branza.
Cel mai bine e sa iti cumperi de aici, din Romania la pret bun (oferte pe bune).

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mai bine cauta bine pe site-urile Romanesti. sau din apropiere de tara. sa nu platesti prea multe taxe

| EkToR a răspuns:

Cumpara de la cel.ro sunt destul de ok preturile...