| Dum4ass a întrebat:

Imi spuneti si mie ce jocuri imi merg pe un jaf ordinar de calculator ca asta : 1 GB rami, placa video de 128 mb RADEON 9250, procesor Intel Celeron 2, 67 GHZ! Va rog, dau funda big grin

1 răspuns:
| mariusakee a răspuns:

CS 1.6, GTA:SA, Vice City, GTA 3, Counter Strike Source, Killing Floor, Team Fortress 2, Warcraft 3, Fifa pana la 2008 inclusiv, WoW daca mai gasesti server cu TBC, Diablo, Starcraft, Age of Empires, Age of Mithology (recomand), C&C Red Alert 2 & Yuri's Revenge, NFS pana la Carbon inclusiv, PainKiller, Call of Duty 1 & 2 si mai sunt o gramada...practic nu o sa ai timp sa le joci la cate sunt laughing