| Dum4ass a întrebat:

Imi spuneti si mie ce jocuri imi merg pe un jaf ordinar de calculator ca asta : 1 GB rami, placa video de 128 mb RADEON 9250, procesor Intel Celeron 2, 67 GHZ! Va rog, dau funda big grinx va rog spuneti-mi-le aici nu imi dati link-uri. FUNDA scuzati categoria :*

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cam orice joc de dinainte de 2005. Dupa aia... ceva mai greu.

| CoL00SaL a răspuns:

F1 2010, 2011, Fifa 2011, NFS Underground 1, 2, Hitman, F1 Callenger 99'-02', Ford Racing, America's Secret Operations, Revolt 1, 2, NFS Hot Prusuit 2010, Progect IGI, Progect IGI 2 Convert Strike, CS 1, 6...Bafta!