| JustAlone a întrebat:

imi spuneti va rog cum sa fac un cont foarte bun la Metin2 Private? As vrea sa fie foarte bun in dueluri,dar fara sa dau BANI,cum sa fac afaceri, si altele...DAU FUNDA! (Scuzati-ma pentru categorie.dar e cea mai vizitata).

Răspuns Câştigător
| fearlessss a răspuns:

Depinde si pe ce privat.Pai in general ca sa faci bani bine ti-as sugera in primul rand sa-ti faci un farmer.Adica un cont mai micut si sa stai pentru iteme si yang.Incearca sa gasesti cele mai ieftine preturi la iteme dupa care sa le dai mai scumpe.Ar mai exista si solutia sa-ti faci prieteni foarte buni sa va imprumutati iteme... eventual sa-l furi desii nu prea ti-as sugera asta.Bafta.Oricum sa nu bagi bani in private ca eu am bagat si intr-o luna m-am lasat. Oricum daca vrei sa joci metin, adevaratu joc si cel mai frumos ti-as zice sa te lasi de private si sa joci ro.Acum treaba ta happy

1 răspuns:
| ynna93 a răspuns:

Crede-ma ca si celelalte sunt la fel de vizitate.winking