| adyiSAMP a întrebat:

imi va merge GTA V pe pc am asa: window 7 32 bit procesor dual core 2, 53 rami 2gb placa video este micuta 256mb dar la mine se "hraneste" si din rami si ajunge la 1gb... oare va mereg gta pe low acum daca se intampla sa mai fie sacadat unele momente nu e problema numa sa nu fie tot timpu Ms si dau funda

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,nu cred ca iti va merge nici pe low+ gta v nici nu a aparut pe pc si nu se stie daca va aparea.

1 răspuns:
| heAdgN a răspuns:

Nu o sa iti mearga!
Te asigurwinking