| gamesftw a întrebat:

In cate fps-uri mi-ar merge Assassin's Creed 4 Black Flag, acestea sunt specificatiile mele:
-Intel Core i3-2310m Cpu @ 2.10 ghz
-4GB Ram
-64 Bit

3 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Daca ai placa video integrata sa nu te astepti la prea mult, 10-15 fps pe low.
Eu cu un athlon x4 750k quad 3. 4ghz si r7 250 1gb ddr5 pe 1440x900 - low/med am scos 50-60 fps

| Clau95200 a răspuns:

Depinde si de placa video. el normal la un nVIDIA 1gb, ar merge in 40 hai 50 frame-uri pe secunda. ram-ul te ajuta, am inteles ca minima e de 2. sa joci pe low, iar procesorul. i3, 2.10, e ok. eu zic ca ai putea sa ne dai detalii de placa video, sau daca tu crezi ca o ai de un gb, si e bunicica. du-te repede si descarca jocul, nu mai astepta! happy

| Biris_Denisbiris_1997 a răspuns:

40-50 fps