| gamesftw a întrebat:

In cate fps-uri mi-ar merge Gta 5 pe low?, acestea sunt specificatiile mele:
Intel(R)Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10 GHz 2.10 GHz
4GB ram
64 bit
Placa video (de ****):Intel(R) HD Graphics 3000

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu cred că ți-ar conveni să meargă în maxim 15 fps, deci mai bine nu îl iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe un HD 4400 abia ducea cu 15 fps, tu ca ai placa integrata si mai varza, iti dai seama ca nu ai putea sa joci nici cu 5. Asa ca lasa ideea de gta 5 pana iti cumperi o placa video dedicata.

| Ram92 a răspuns:

Tu ai o placa video integrata deci nu o sa ai sanse sa al duci nici cel putin pe low, ai nevoie de o placa video de cel putin 1 gb ddr5 sau minim ddr 3 sal duci cu 30-40 fps.