| alin127 a întrebat:

in curand voi achizitiona un ps3 si am o intrebare.mai intai vreau sa va spun ca am cumparat deja jocul RDR.dar nu stiu ce sa cumpar dintre fifa13 si far cry3? mentionez ca nu prea am bani de jocuri.

1 răspuns:
| iesiacasa a răspuns:

Salut alin127 eu zic fifa13 deoarece are frafica buna si e si spectacol, aici depinde daca preferi mai mult footbalul sau shotter.ai grija ce versiune de ps 3 iti iei, ca daca joci destul de mult si iti cumperi versiunea de 80 sau 160 gb s-ar putea ca ps 3 ul sa dea ylod, o problema grava care se regaseste la cele cu vers 40 80 160.deci eu iti zic sa iti iei vers 320 gb sau 500 gb ultra slim. succes