| AndreiGaming123A a întrebat:

Imi poate explica si mie daca jocul elden ring e tare? Ca eu m-am jucat multe jocuri dar seamana mai mult cu sekiro sau ceva de genul dark souls si vreau sa stiu daca e buna grafica? Adica realistica + daca seamana cu the witcher si vreau sa aflu si daca este greu jocul ca celalalte jocuri. Eu cumpar jocuri dupa grafica si de pe open world adica cand termini jocul sa nu incepi direct game + sau ceva de genul, eu stiu ca are jocul New game + dar vreau sa aflu daca cand termini jocul te poti juca in continuare, adica te mai poti lupta cu creaturile alea din joc.

Eu cumpar jocuri dupa cum arata nu cum este. Adica sa fie grafica realistica, mie imi plac jocurile crafting si de lupta open world dar nu stiu daca e pentru mine jocul. La grafica + open world cand termini jocul merita sau nu cumparat? Altii zic ca mai mult e pentru PS3 laughing sau ca am dat bani degeaba si vreau sa aflu daca merita sau nu cumparat. Daca e COOL jocul daca e smecher.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Grafica e faina, dar Elden Rings si alte souls games le joci pentru dificultate. E plin YouTube de pareri si recenzii, cauta si tu niste videos si vezi daca e pentru tine, sau uita-te pe Twitch la stream.

| AndreiGaming123A explică (pentru Wr3nch):

Da l-am luat e tare. dar problema e ca ce clasa sa aleg in joc. ca nu imi place corp la corp si nu stiu ce clasa e buna de lupta.

| AndreiGaming123A explică:

Ce nu imi place la jocul asta. sunt loviturile. in the witcher ii tai in doua pe creaturile alea. si in Sekiro cand ii bagi sabia in el sare sangele din el. si vreau sa stiu daca jocul asta seamana cu jocurile astea 2. dupa blood si cate creaturi sunt. daca sunt mai multe ca in the witcher 3 sau 2.