| Andrei_Mircea_1998 a întrebat:

De curand mi-am luat un pc nou,configuratie cu care pot juca orice.
M-am jucat nfs mw2, far cry3, bioshock infinite,fifa13, tomb raider,dirt3, ghost recon, mortal kombat si nu stie ce jocuri sa ma mai joc.

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Cod bo1, bo2, mw3, battlefield 2, 3, medal of honor wariorfighter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai max payne 3 gta iv, gta san andreas need for speed shift 2 need for speed the run, left 4 dead 2, dead space 2 dead space 3, battlefield 3. imi poti spune ce configuratie ai?

| Andrei_Mircea_1998 explică (pentru anonim_4396):

Am i5 3570k, placa video hd 7850 de 2gb si ram 8 gb

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Mircea_1998):

Oo procesorul placa video si ramii sun foarte bune. Ai un pc high end

| PolishJew a răspuns:

Metro2033

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Dirt3, cod mw3