| sen a întrebat:

in legatura cu jocul asta:gta san andreas multyplayer care m.a pasionat foarte mult. Joc de cateva zile am facut level 3 si as dori sa imi iau licenta pentru dealerul de arme. Dar este o problema ...cand trebuie sa dau testul stiu totul pana cand trebuie sa spun 5 zone sigure unde poti vinde materiale sau arme si in caz ca mai sunt si alte intrebari la test va rog ajutati-ma, macar cu asta cu zonele sigure si daca vreti si cu celelalte daca mai sunt desigur. Multumesc. DAU FUNDA CELUI CARE A RASPUNS CEL MAI BINE

Răspuns Câştigător
| Bardea_Dragos_1997 a răspuns:

Pe vaporul din mijlocul oceanului nu stiu sigur unde este acest loc dar este un vapor rosu happy bafta