| KanekiMalai a întrebat:

In legătură cu LoL ce campion îmi recomandați deocamdată joc cu ahri și Katarina și as vrea sa încerc ceva nou am vreo 7000 ip ma gândeam sa îl cumpăr pe yasuo sau jinx dar as vrea mai multe păreri sau recomandări în legătură cu campionii. Mulțumesc anticipat. Dau fanta sau Sprite ce doriți.

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

In primul rand ahri si kata sunt pentru mid, nu poti compara un adc cu asa ceva. Daca stii sa joci adc recomand Jinx, in plus yasuo e greu de jucat.

1 răspuns:
| Mihaelablabla a răspuns:

Recomand Jinx in special pentru ultimata.