| Stinray a întrebat:

În luna Noiembrie s-a făcut un update la Steam, de la acel update îmi merge foarte greu interfaţa şi browser-ul de la Steam. Am incercat de toate : Am reinstalat Steam, Tot la fel.Am băgat Steam pe alt PC, Tot la fel. Am reinstalat Windows-ul, la fel. Am făcut upgrade la windows, de la XP am bagat 7, tot la fel.
Am debifat de la Internet Options >- Connections >- LAN settings >- Automatically detect settings, tot la fel rolling on the floor.
Îmi puteţi spune dacă exista rezolvare, sau dacă vi s-a întamplat, şi dacă aţi rezolvat, cum?

Răspuns Câştigător
| SteelGamingRomania a răspuns:

Inseamna ca e de la steam, probabil au facut un update si la browser-ul steam si o fi un glitch sau bug