| Anonimus197568 a întrebat:

In primul rand vreau sa incep prin a-mi cere scuze ca am postat aceasta intrebare in aceasta categorie, dar am observat ca aici e lumea foarte activa. Am mai postat aceasta intrebare si la categoria de pc, dar nimeni nu mi-a vazut-o.
Deci, sa incepem. Am pc pe care merge call of duty ghost pe hight(am scris asta ca sa va dati seama de puterea pc-ului) Si mi-am descarcat Wolfenstein The New Order. Cand l-am pornit si am facut prima misiune am ajuns pe plaja si acolo cand voiam sa merg imi aparea ceva pe mijlocul ecranului. Cred ca era ceva din mine(din personajul jocului ma refer). Asta se intampla numai cand aveam o singura arma in mana. Daca tineam doua arme in mana nu imi mai aparea aceea... bucata din corpul personajului din joc. Am cautat si pe google si n-am gasit nimic. Daca ma puteti ajuta, va rog sa lasati linkuri cu patch-uri sau cu ce idei aveti voi. Va multumesc
P.S: O sa dau funda cui ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| msKat a răspuns:

Cred ca jocul avea virusi. sau e de proasta calitate descarcarea. FUNDA?