| GamerulIntensiv a întrebat:

Inainte de a scrie intrebarea as vrea sa spun ca este prima data cand folosesc acest site si sper sa fiu primit cu bratele deschise in aceasta comunitate happy
Intrebarea mea este urmatoarea : Mi-am luat un joc pentru pc numit naruto shippuden ultimate ninja storm 3 si vreau sa il joc cu un controler. In casa am un controler de xbox 360 wireless si am auzit ca pentru a il putea conecta la pc am nevoie de un wireless receiver. Am cauta pe google foarte mult timp dar singurele produse de acest tip pe care le-am gasit erau deja folosite. De unde pot cumpara in Romania un wireless receiver original pentru controler de xbox 360? Imi puteti da un link eventual?

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Salut! Am gasit doar la "mana a doua", tipul care il vinde zice ca e nou.
https://www.okazii.ro/......a171140866
Nu e nici prea scump, si cred ca o sa iti rezolve problema. Recomand cu incredere.

2 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru chronoStrix):

Ia la mana doua, lucrul nou e lucru nou si alta data numai raspund gamerul intensiv