| MinatoSan a întrebat:

Cine are naruto shippuden ultimate ninja storm 2 la xbox? cine are, va rog sa raspundeti la intrebare. vreau sa va intreb ceva

8 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Il am eu

| MinatoSan explică (pentru mODIN):

Deci il ai. tie tise intampla asta? : in luptele boss din story mode cand vine timpul sa presam unele taste nu reusesc sa presez o tasta la timp. daca ti-s-a intamplat, imi poti spune de ce?

| mODIN a răspuns (pentru MinatoSan):

Trebuie sa apesi rapid.Eu nu am avut probleme

| MinatoSan explică (pentru mODIN):

Apas foarte rapid, imi tin mana libera si tot nu merge.

| AmXjKr a răspuns (pentru MinatoSan):

Trebuie sa stii butoanele joysticului pe din-afara. Adica tu de exemplu ai joysticul in mana si te uiti la televizor, nu te mai uiti la joystic cand iti cere ceva.

| MinatoSan explică (pentru AmXjKr):

Asa si fac! poate e o problema cu cd-ul pe care e inscris jocul?

| AmXjKr a răspuns:

Da de ce nu ai pus direct intrebarea?

| MinatoSan explică (pentru AmXjKr):

Era prea lunga.