| paullicaaa a întrebat:

Incerc de o gramada de timp sa imi fac minecraftu dar nu merge
Am incercat mai multe feluri de minecraft unele au mers dar trebuia sa imi fac cont am facut cont dar tot nu mere si pe yahoo zicea ca mere, cine imi zice un minecraft care sa mearga fara cont sau unu care sa mearga cu cont dar sa imi aratati cum e sa mearga dar mai bine un minecraft care sa nu imi fac cont
dau funda pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| RaspunsCastigator a răspuns:

Paulpate30, sincer nici mie numi mere minecraftu crying dar la altii le merge nu-i corect! laughing

1 răspuns: