| DontForgetMe a întrebat:

urmatoarea intrebare va fi despre cunoscutul joc online "Metin 2". Am intrebat uni playeri "cum pot face bani repede?" majoritatea au raspuns: "la metine". Foarte bine, mi-am facut un warrior corp de lv 35 am facut armat si am spart niste metine... sincer poate nu ma pricep eu, dar as dori sa stiu cum se fac bani din spart metine. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| DooM a răspuns:

))))))) fms rib?"laughing)) rolling on the floor) la metine? laughing niciodata stai mult cu el la metine poate pica : carti competenta sau pietre spirit (piatra patrunderi, piatra folitura fatala daca pica vreo piatra + 4 te-ai facut de vreo 5kkwinking

4 răspunsuri:
| XxHAOSxX a răspuns:

1)lordbogdan-ai o fata de prost si sa stii ca nu pica riburi la metine, iar un item cu 500 pv cu mai mult de 100k nu il vinzi.
2)DuMiy-cred ca ai jucat mai mult pe private...a specificat clar ca are lvl 35...cum sa faca DT-uri?!?
3)La lvl tau la metine de 35-40 cele mai valoroase iteme care poate sa iti pice sunt: pietre+4, carti de comprtenta(Aura,Vartej, Corp, Iures) si daca ai noroc iteme cu 1k pv+

| WholeWorld a răspuns:

Depinde de levalul tau si iteme pvm daca ai iteme bune faci si bani multi de ex: la lev 65-70 te duci la quuen spider si la metine de 85 la quuen pica mereu cutie si cateodata soul stone iar apoi te poti duce in red forest sa bati metine de 85 la care pica iteme valoroase... acolo faci bani dar iti trebuie multe iteme bune un buff 45+ si full 2k HP daca vrei sa te descurci bine in fine poate dai si o funda daca tot am scris atat a si apropo ca arma ar trebuie ceva genul un partizan+7 cu monster+4 sau si mai bine rib +9 avg 30+ full +4 pvm... tongue dar daca inca esti lev mic tias zice sa stai la dt-uri si sa incerci sa upgradezi iteme depinde de noroc

| WholeWorld a răspuns:

Xxhaosxx sa stii am jucat si pe private dar joc si Uk am 69 iteme toate 2k HP si alte arme care ti le zic nu mai crede dar daca neaparat vrei sa vezi da-mi mesaj privat

| lordbogdan a răspuns:

Pai,cand spargi metine, trebuie sa-ti pice ceva folositor, de exemplu o armura cu 500 pv sau un fms, rib etc...
Si daca ai noroc cu astea, le poti vinde cu multi bani...
fundita?big grin