| Mozart a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca metin2:Cum pot cumpara yang de la boti? daca puteti sa'mi dati si mie linkuri, va rog frumos!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Botii fiind Capitani, Gardieni, Fierari etc. poti sa le vinzi armuri care nu-ti trebuie. Ex : esti Sura, si ai o arma de Razboinic. Te duci frumos la Negustoru de arme, ii dai arma si-ti da frumos 100 yang.Vinzi apasand pe butonul "Vinde". Sper sa primesti cat mai mult yang!

| Mozart explică:

@AlxandruMICHAELS,aia nu sunt boti, se numesc NPC'uri.M'am prapadit pe jos de ras cand ti'am citit raspunsul laughing)

| XaXa a răspuns:

Eu am cumparat yangi de pe www.hotsalez.info trebuie sa ai card paypal sau le poti trimite banii prin posta. Sunt seriosi, mai dau si iteme, sunt romani.bafta!

| SyneD a răspuns:

Sunt foarte de treaba cei de pe hotsalez, sunt seriosi. Am luat yang de la ei de 2 ori pana acum, cand o sa mai am nevoie si bani o sa mai iau.

| RezeanuDaniel a răspuns (pentru SyneD):

Frate mei nu-mi merge site-ulcrying( De ce?