| D3fuzatul a întrebat:

Intrebarea de azi este una despre Minecraft din nouhappy

de fapt e despre un mod de la Minecraft.
Daca stie cinava din voi daca stie de unde pot descarca modul Herobrine pentru versiunea 1.3.2? sau daca macar a fost facut pentru versiunea aceasta. Daca chiar stie cineva va rog sau il rog sa imi zica repede! eu chiar vreau acel modsad. Pentru ca am cautat si eu si nu am gasit numai pentru versiune 1.2.5 si cum sa updatat... in fine daca chiar stie cinava sa-mi zica repede va rooogpuppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu stiu multe despre miencraft sa ma bagi la prieteni! deci fii atent ia asta sa bagi miencraftul la toate versiuniile Pipix 3.0 | Pixelife! are si vreo 25 moduri asa si HEROBRINE ia-l de aici Herobrine Mod pentru Minecraft | Minecraft-Romania.Com - Totul despre miencraft si iti faci versiunea 1.5.2 de la pipix si downlaodezi ala ca si eu il am si apoi il arhivezi in d games miencarft dechizi %appdata% din START daila. miencraft si acolo ai miencraftul dai OPEN WITH WINRAR arhives si tragi chestiile alea din modul herobrine din Games in winrar inchizi tot dai drumu la Minecraft si iti va merge PLS funda