| smecheras54 a întrebat:

care stie pentru minecraft un tehnic pack de versiunea 1.2.5 (12) sa-mi dea si mie ca nu am cumparat minecraft il am dowld depe net va rog help ca nu stiu vreau un tehnic pack de versiunea 1.2.5 multumesc daca raspundeti. Funda +vot si nu va bateti joc zicand cauta pe net. si din astea ca am cautat si n-am gasit

Răspuns Câştigător
| BornToParty a răspuns:

Mane iti zic eu:
http://www.planetminecraft.com/resources/texture_packs/
Te bagi pe site dai in jos si iti alegi
Daca nu sti cum sa ti instalezi Dai pe ala care ti l-ai ales si dai pe download dar e putin mai jos
Dupa ce ti l-ai dowlandat il pui pe ecran
Te bagi in Minecraft dai pe Texture Paks si da pe open folder si textureul care ti l-ai pus pe ecran il bagi acolo si dupa inchizi si te bagi din nou pe Minecraft!

Sper ca te-am ajutat :D :d :d