| Coolorexx a întrebat:

Intrebarea mea este mai greu de exprimat asa ca zic toata povestea :Am instalat un joc, dar nu m-a fascinat asa ca l-am dezinstalat. Dupa un timp am vrut sa il instalez la loc, dar nu am reusit. Aveti idee cum pot sa il instalez la loc?

Răspuns Câştigător
| MrHipHoper a răspuns:

Pai cauta in control panel sa vezi daca s-a dezinstalat cu adevarat si daca da du-te sa vezi unde l-ai instalat prima oara sa vezi daca s-a sters si folderulwinkingsucces... Funda?