| AndreiFIFAPriceputu a întrebat:

Acum mult timp mi-am instalat PES 2014. Dar nu mi-a mers din prima. Dupa am vrut sa dezinstalez jocul dar n-a mers! Scria ca PES nu poate fi sters. De atunci am folosit ver. DEMO. Acum stiu cum sa instalez jocul dar scrie ca intai trebuie dezinstalat. O mana de ajutor! Dau funda...

3 răspunsuri:
| florin5000 a răspuns:

Intra in control panel, add or remove program, si cauta pes 2014 si da uinstall apoi instaleaza=l iar, sau porneste img daemon tools la pes 2014 si dai uinstall

| AndreiFIFAPriceputu explică (pentru florin5000):

Am incercat. Si fix asta nu merge in ce am descris.

| AndreiFIFAPriceputu explică (pentru florin5000):

Dar fix asta nu merge!