| AntonioPanda22 a întrebat:

Joc CS [Counter-Strike 1.6] si m-am gandit sa fac un sv de cs!
Am facut cu hlds-ul din folderul cu cs 1.6 normal!
Dar apoi m-a lamurit un baiat ca trebuie hostat!
Am tras FileZilla Client FTP si mi-am facut host!
Dar de aici nu mai stiu cum se face!
P.S. : Nu sunt incepator am mai facut KeyLogger-e cu Hostul asta si alte chestii deci sa nu va ganditi ca am IQ 1% laughing
Deci daca ma puteti lamuri cum hostez sv cu FileZilla!
P.S. : Am host de la Hostinger.com asa ca e bun!
Nu trebuie decat sa-mi explicati cum se face dupa ce m-am logat in FileZilla... stiu ca se face un director si deaicea m-am pierdut crying
Help me!
Dau Funda + Vot!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| godtor a răspuns:

Hostinger gazduire siteuri web nu servere CS deci cum vrei tu sa faci server CS acolo nu stiu, filezilla e doar un FTP client, ai nevoie de un server VPS, tutoriale pentru a creea server CS gasesti cate vrei pe google.