| elkaban a întrebat:

joc Metin2.ro si as vrea sa imi spuneti si mie cateva (1, 2, ...) trucuti pe care le-as putea face la fierar sa nu imi esueze?
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| TheBigFire a răspuns:

Va duceti la FIERARUL OBISNUIT. Zicem ca avem un leu +6. dati de 6 ORI "anulare" la fierar, apoi a 7-a oara dati "accept", Deci dati anulare de atatea ori + cat este arma/armura si apoi accept la +cat vreti sa o faceti...

Dar in timpul acesta. puteti sa folositi si alte metode, cum ar fi:
1.Sa stati cat mai departe de fierar, sa nu stati fix langa el
2.Sa nu stea cu mana peste cap, sa o tina obisnuit atunci cand dati accept
3.Sa dati CTRL + 5 atunci cand Dati Accept.
4.Sa nu Faceti de 2 upgradeul pe zi.doar o data pe zi faceti upgrade. Sper ca te-am ajutat.

| elkaban explică (pentru TheBigFire):

Uite messul meu poate mai vorbin candva mersi mult de ajutor eram foarte disperat pentru ca mi-au esuat atatea fms-uri

Mess: marius_roberto123@yahoo.com

Ms mult de tot

2 răspunsuri:
| Robica_Roby_1993 a răspuns:

Ca sa airata de esuare 30% du-te la fieraru de breasla ...si baga numai cate un + pe zi si o sa vezi ca nu esueaza! dar tine minte numai cate un + pe zi! funda te rog