| andraiusci a întrebat:

Joc MondialMt2. De curand mi-am reinstalat windows ` ul. Am instalat si MondialMt2 si cand intru sa ma loghez astept ceva timp pana imi apar caracterele, selectez caracterul, si imi apare imaginea ca se incarca si apoi se blocheaza si sunt nevoit sa il inchid. Este necesar un program pentru rularea acestui joc? De exemplu : Adobe, Net framework? s. a. m. d
PS: La cine imi da raspunsul corect ii

1 răspuns:
| v_6457 a răspuns:

1.Re-instaleazal
2.Joacă-te WoW e mai complex cu mai multe varietaţi (chiar şi gratis (NU RECOMAND) )