| testwalk a întrebat:

De ceva timp mi-am instalat din nou windows`u. Si eu inainte jucam Metin :-@. Dar daca am vazut ca face niste figuri dupa ce mi-am reinstalat windows`u m`am lasat pentru 2 luni maxim :-s. Dar acum parca vreau iar sa joc. Si nu stiu ce tot are. Face ca acum 2 luni. Cand intru in Metin, apare ca merge dar se incarca se incarca si cand se deschide se duce imaginea, nu pot sa`mi dau seama ce are. Am incercat sa intalez net framework 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0. Si tot nu merge

Pentru a intelege mai bine am realizat un videoclip

http://www.youtube.com/watch?v=s22yV3dLiVw&feature=youtu .be

As fi foarte recunoscator daca ma`ti ajuta :o3.

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Directx 9.0c ai instalat? si mai poate fi de la driverul video ewinstaleaza-l

| testwalk explică (pentru soul2soull):

Daca-mi spui si cum sa fac asta esti tare laughing)... straight face

| soul2soull a răspuns (pentru testwalk):

Daca nu ai la add or remove programs atunci din device manager cauti display adapters clik dreapta si unistall

| testwalk explică (pentru soul2soull):

Explica-mi si mie. unde slbz gasesc device manager?

| soul2soull a răspuns (pentru testwalk):

Clik dreapta pe my computer si properties de acolo te descurci