| RauXLl a întrebat:

Joc online soccer manager de pe facebook. Am jucatori foarte buni, dar imi lipseste o tactica buna (uneori ma inving echipe mai slabe ca mine). Cine poate sa-mi zica o tactica buna cu care sa castig toate meciurile? Dau funda! (mi-ar placea sa fie tactica la formatia 4-3-3 dar daca stiti alta e buna si aia)

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Jocul asta e interesant capeti si experienta da cu timpul insa sunt si sanse sa nu capeti experienta depinde de clubul care il alegi ce jucatori vinzi atentie ca sa capeti si ceva fonduri si in rest scopul este simplu ca castigi cat mai multe obiective campionate cupe si cam atat si cu managerii trebuie sa ai mare grija unii mai si triseaza din pacate folosesc tot felul de metode sa iti puna bete in roate si nu cred ca vrei asta oricum tu trebuie sa fii mai destept ca ei nu ei cu tine sau decat tine e bine sa si raportezi pe cel care triseaza unii nici nu citesc regulamentul unde spune ca nu ai voie cu doua conturi pentru a obtine fonduri multe sau chiar transferuri ilegale asa ca mare atentie nu stii ce ti pregateste

| Acidulat_Suculete_1996 a răspuns:

Depinde acum si de echipa, in special e bine sa ai tot echilibrat, altfel te prin ori pe contra-atac ori alte feluri de tactica, vezi ce jucatori ai si ai grija sa ai si apararea si atacul si mai ales mijlocul echilibrate, daca ai 10 atacanti nu iti garanteaza victoria, la fel cum si daca ai 10 fundasi nu garanteaza nimeni ca nu o sa primesti gol si o sa castigi..incearca un 4-4-2-B,pare ok, acum depinde si de echipa, si intra si la tactici si vezi cum crezi ca e mai bine, bafta happy

| Patrick_Jurău_2000 a răspuns:

Dai add jurau_patrick pe mess daca vrei.

| Stoica_Gheorghe_1990 a răspuns:

Am o cariera cu CFR Cluj iar când este perioada de transferuri primesc oferte pentru jucători doar din liga 1 betano. As putea cumva sa rezolv ăsta și sa primesc oferte și din alte tari?
Dacă știți va rog frumos sa îmi spuneți.