| Personna a întrebat:

Joc world of warcraft pandashan si as vrea sa le cer ajutorul expertilor. Care este cel mai bun spec pt pvp pt druid? Multi spun ca feral sau restoration, dar vreau sa ma conving si aici. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daniel_Guraliuc_1990 a răspuns:

Ce versiune joci? Pandaria? Feral e cel mai bun spec pvp la 2vs2 3vs3 etc..in battleground balance cu un heal in spate rupe 5 deodata, resto pvp joci doar daca iti place sa te plictisesti fara motivlaughing sa ti heal la altii...dar sunt si oameni din astia.
Bft!

2 răspunsuri:
| Personna explică:

Joc pandaria 5.4, deci ar fi bun un dual talent spec balance+feral?

| Daniel_Guraliuc_1990 a răspuns (pentru Personna):

Exact, feralu rupe 1vs1 aproape toate clasele, daca stii sa joci, si balance rupe la buchet (cu heal in spate)
Bft!