| just4ecko a întrebat:

Sunt jucator al jocului World Of Warcraft (WoW)
Joc pe druid feral.
Am si eu o intrebare: Care este mai bun in pvp?
Feral sau Balance?

Daca e Balance veniti va rog si cu cateva argumente, sfaturi. (mie personal mi s-a parut catastrofa in aparare, ranger e genial, dar corp la corp :-s nu stiu ce sa zic)

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Eu cunosc pe vg(vanilla gaming)si pe un sv de tbc playeri pe feral care is absolut imbatabili.Deci chiar foarte buni la pvp.Eu am un warr de 60 full r14 si abia abia am reusit sa ii bat(3-2).Pe langa asta dupa parerea mea is la fel de buni si in raiduri dar eu nu prea le mai practic si nici nu ma mai joc wow.Pe balance nu stiu ce sa zic deoarece multi is aleg feral.Am mai multi preteni pe feral dar doar cativa pe balance.Tin sa mentionez ca chiar daca nu mai joc tot tinem legatura. Dupa parerea mea pe feral ar fi bine.Este doar un sfat sper sa fie acceptabilwinking

1 răspuns:
| MarikkDubstepLover a răspuns:

Pe Bilzz unde joc eu, mai buni sunt ferali.