| SilentSuicide a întrebat:

jocul IMVU are virusi? Vreau sa zic ca am auzit pe multi zicand ca are virusi, iar altii zic ca nu are ...nici nu mai stiu ce sa cred O.o. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| bogdan88 a răspuns:

Are ceva virusi dar nu sunt foarte puternici funda?

5 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Jocul are virusi x.x [dar nu atati act un PC sa nu poata duce.] si eu am jucat dar l-am dezinstalat ^^ nu mai puteam face cr cu nimic x.x [4DNx - contul meu] Ca si chestie..iti mai merg cr cu referal/meetme?batting eyelashes

| SilentSuicide explică (pentru JiTerra):

N-am credite deloc sad

| bogdan88 a răspuns:

Multumesc de funda daca mai vrei informati despre jocuri scrie-mi

| SilentSuicide explică (pentru bogdan88):

Merci ca te oferi sa-mi spui cate ceva despre joc dar ma pricep intr-un fel, a da si informatii se scrie cu doi de "i"

| bogdan88 a răspuns (pentru SilentSuicide):

Stiu dar cand sa ating al doilea i nu mi-a mai iesit si nu am vazut big grin