| niculaeionut a întrebat:

Salut TPU,jucati LOL?,am incercat si eu sa-l downloadez,nu-mi downloadeaza dupa site instalul acela,mi l-a dat cineva, l-am intalat si cand ii dau sa se fac update se incarca primul pas pana la 99% si imi tot downloadeaza intr-una AdobeAir.dll, AdobeCP15.dll,Webkit.dll si mai era unul NPSW nu stiu cum,incontinuu imi downloadeza aceste dll-uri,am dat si repair intr-una,degeaba, ce pot sa fac?

1 răspuns:
| HeRmeSs a răspuns:

Descarca Dota 2... e mult mai tare ca LOL si sunt mai multe campionate + nu trebuie sa cumperi eroi.