| DanieLяaρѕмσкє a întrebat:

La Gta san andreas imi da o eroare si scrie asa : This application has failed to start because d3dx9_26.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem si apoi mai scrie :Gta san andreas requires at least Directx version 9.0. de la ce poate fii? am Directx version 9.0 instalat ajutati-ma va rog.Cel mai rapid raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Reinstalează sau caută pe net fișierul respectiv "d3dx9_26.dll" nu este găsit în gta-ul tău.Probabil ai descărcat versiunea incompletă.

| DanieLяaρѕмσкє explică (pentru єχcєєℓ):

L-am gasit dar unde bag fiserul in ce folder?

| DanieLяaρѕмσкє explică (pentru єχcєєℓ):

Instalai d3dx9_26.dll si imi iese crying