| Bugabuga12365 a întrebat:

Salut,TPU! La lvl 30 si ceva e o misiune in Metin2ro in care trebuie sa mergi in Valea Seungryong la un cadavru,iei un pandantiv si trebuie sa il dai lui Mirine. misiunea se numeste vesti proastea,am luat pentantivul dar nu apare nimic la Mirine cand ma duc, nu pot sa il dau.ce pot sa fac sa termin misiunea?

1 răspuns:
| TheEyes a răspuns:

Citeste mai atent ce trebuie sa faci in continuare. Daca tot asa iti face, inseamna ca ai bug pe cont si nu vei putea face misiunea.Salut,bafta