| AnNéVidoff a întrebat:

Salut TPU,
La metin2 ro cum pot sa imi fac jocul mic? Am vazut odata pe youtube o chestie de la config dar nu stiu cum? As vrea sa fie mic sa joc pe 2 conturi deodata!

FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Intră în folderul metinului, apoi apasă iconiţa ''config'', iar la ''Display'' setează 800x600 32 bp.
Nu uita să bifezi ''Window mode'' şi apoi apeşi ''OK''.

1 răspuns:
| DjLoose a răspuns:

Andrei_7522 Vezi ca este acolo ceva config si vezi ca acolo este ceva Windows Mode si Full Screen Mode Tu dai pe Windows Mode si dupa accea dai la Resolution pe sageata aia si alege 800x600 32bpp Funda?big grin