| Andrei_Cojocaru_1990 a întrebat:

m-am apucat de jocul numit Robocraft si nu stiu cum sa-l joc, Cum ma telepotez va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa iti faci Robotul.
2 Dupa ce l-ai terminat trebuie sa vezi cum merge sau daca mei trebuie imbunatatit (test/practica).
3 Dupa ce ai facut toate aceste dupa aceea intri in joc.

Robocraft
Dupa ce ti-ai ales garajul (G).

Construiesti Robotul Apeasa (Q) ca sa iti ei itemele din inventar si fa-ti robotul.

Dupa ce ai terminat Apeasa (P) sa vezi merge bine ai vreo problema sau nu Faci un test pe el intr-un mod practic.

Iar daca vrei sa intri in lupta sau Batalie apesi pe B sau (Q-Battle-Click) iti apare o bara sus si dai acolo o sa iti dai seama si unde.

Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.